تبلیغات
برترین وب سایت در زمینه نمونه سوالات نظری.پیش دانشگاهی.کاردانی.کارشناسی.کارشناسی ارشد.
قالب پرشین بلاگdownload قالب وبلاگقالب وبلاگGames

برترین وب سایت در زمینه نمونه سوالات نظری.پیش دانشگاهی.کاردانی.کارشناسی.کارشناسی ارشد.
هدف این سایت موفقیت شماست
ابر برچسب ها
قفل کردن کارت تلفن روزنامه‌ ورزشی نتایج آزمون سراسری 86 فنی وحرفه ای استان تهران alborz varzeshi net قیمت گوشی های نوکیا نقاط حساس بدن سایت فنی وحرفه ای استان تهران vplug دانلود manoochehr sakhaei رشته ای فنی وحرفه ای pctaz forum eslimi روزنامه ی ورزشی البرز اسکای نت آهنگ قدیمی دانلود زبان برنامه نویسی c سایت توپ 3d graphic wallpaper اسکریپت php نمونه سوالت تستی رایانه کار درجه1 نرم افزارحسابداری هلو عکس های مشت zoya sabet کد کانالهای کارتی آهنگ های قدیمی عکس گرافیک نمونه سوالات تستی رایانه کار درجه2 آموزش network نمونه سوالات فنی وحرفه ای استان تهران گالری عکس با کیفیت گالری مامانی spice platinum فقط عکس ایرانی برنامه حسابداری هلو free greeting card نرم افزار حسابداری زندگی نامه فردوسی طرح نقاشی موزش ویژوال بیسیکگام به گام ویژوال را بیاموزیدویژوال بیسیک اموزش کارت تلفن هک kafshdoozak دانلود نمونه سوالات فنی وحرفه ای روزنامه ورزشئ i mikicun windows xp portable قیمت گوشیهای نوکیا 4 gb s collection گالری کارت ویزیت
پیوندهای روزانه
معرفی جدیدترین

crysis 2 Top 10 Expected PC Games of 2011

بازیهای روز دنیا

1. سالمند کتیبه پنجم : Skyrim

این در نهایت در درون ما محتضر ، بازی است که مردم شده اند صحبت کردن در مورد سالهای سال. عاقبت به بازی است که موفق به کسب جوایز بسیاری از بازی ، از جمله بازی از سال است. Skyrim ، خانه Nords خواهد بود که تنظیمات برای کتیبه ها سالمند جدید است. امیدوارم از آن خواهد بود مسدود بسته بندی شده پر از برف و کوه مناظر فوق العاده. هنوز رتبهدهی نشده است اطلاعات زیادی است ، اما ما مجبور تاریخ انتشار جامد -- 11.11.11 -- تاریخ انتشار عجیب و غریب (نمی دانم اگر آن را تا به چیزی برای انجام با ذکر روز). این بازی خواهد بود contester برای بزرگترین بازی در تمام دوران به نظر من.

2. کرایسیس 2

کرایسیس 2 ، علمی ، فی اول شخص تیرانداز بازی توسعه یافته توسط Crytek ، یکی از بازی ها بیشتر از پیش بینی برای 2010/2011 است. کرایسیس 2 خواهد بود که اولین بازی به استفاده از موتور بازی 3. نه به سلف خود را فراموش کرده ام ، کرایسیس ، که با گرافیک تنظیم نیمکت - علامت و بازی بسیار خوبی بود. کرایسیس 2 در شهر نیویورک ، که در آن بازیکن در حالت فعال به میان طبقه ساختمان و سازه های حرکت ، و نیز نابود cityscape مجموعه. creepiness شاهد و چیزهای وحشتناکی که به نیویورک شهرستان رخ داده بود. سرباز فوق العاده با مهارت های مبارزه با افزایش و ابزار جالب ، خانه بدوش شخصیت اصلی بازی است. کرایسیس 2 با آزادی از تعداد زیادی از انتخاب از جمله استفاده از حالت های قدرت چندگانه به طور همزمان و تاکتیکی جنگ ، ارتقاء سلاح مجهز شده است. nanosuit تا دوباره طراحی شده به Nanosuit 2 ؛ است که نقطه عطف فن آوری بهترین مردم با ویژگی های هیجان انگیز جدید.

crysis 2 Top 10 Expected PC Games of 2011

داستان هنوز اعلام نشده است. امید است در ادامه داستان از بازی اصلی. توسعه دهندگان ادعا می کنند که بازی های جدید خواهد آمد تا با کارت catastrophically زیبا. کرایسیس 2 را اجرا خواهد کرد و سپس مؤثرتر اصلی بازی ، به راحتی به کامپیوتر انطباق پایان پایین تر است.

3. دیابلو 3

بلیزارد اعلام کرده است به انتشار دیابلو 3 در سال آینده. Diablo3 دیگر themed اقدام نقش بازی بازی است که عاقبت به بازی اصلی دیابلو منتشر شده در سال 1997 است. بازی در جهان از محراب ، دنیای فانتزی تاریک بود که سال پیش توسط قهرمانان ناشناخته در دیابلو 2 مجموعه ای را نجات داد. بازیکن از 2 دیابلو بازگشت به پناهگاه برای مقابله با شر را در اشکال مختلف آن است. دیابلو 3 نمونه ای از بهترین بازی بازی واقعی است. مانند سلف خود ، بازیکن می کشد کنترل از نبرد قهرمانانه به جهان از دیابلو ارباب وحشت در گیر شدن در مبارزه با انبوهی از هیولا و کارفرمایان به چالش کشیدن خلاص شدن از شر. بازی کرده است داستان حماسی که در آن پخش می شود به سفر را از طریق سطوح مختلف در نهایت مقابله با دیابلو.

شما می توانید به کلاس شخصیت را انتخاب کنید و مدیریت انواع جادوها و تجهیزات آن. بازیکنان نیز خواهد شد فرصت برای کشف راه های آشنا از جمله Tristram داشته باشد. بازیکنان نیز خواهد شد چند شخصیت جدید و همچنین تعدادی از کاراکتر ها از بازی های قبلی از جمله Deckard قابیل روبرو می شوند. مثل دیابلو 2 multiplayers می توانید بازی با استفاده از سرویس Battle.net بلیزارد را با ویژگی های هیجان انگیز بازی به تازگی اضافه شده است. تا به حال چهار نفر از پنج طبقه شده اند پرده برداری کرد : بربرها ، پزشک جادوگر ، جادوگر و مانک.

diablo 3 Top 10 Expected PC Games of 2011

قابلیت جدیدی است که پرده برداری شده اند عبارتند از : برداشتن طلا و نه فقط آن را لمس کردن ، orbs سلامت منحصر به فرد که قطره از دشمن ، تغییرات متعدد به دکمه های نوار سریع و کلید های تابع ، مهارت رونز ؛ یکی دیگر از مهارت های جدید قابلیت اصلاح ، موارد متعددی از جادوها جدید ، انتخاب جنس مورد نظر. دیابلو 3 سفارشی است توسط موتور بازی 3D طراحی ؛ دادن مشابه به نمایش ایزومتریک مورد استفاده در بازی های قبلی. ساخته شده در محیط 3D منحصر به فرد با مرگ انیمیشن منحصر به فرد. دیابلو 3 موتور خواهد بود با فیزیک Havok و ویژگی های ثبت شده ؛ انهدام محیط زیست با اثرات آسیب در بازی.

4. درایو تست نامحدود 2

تست درایو نامحدود 2 عاقبت به تست درایو نامحدود است. این انبوه باز بازی مسابقه ای (آنلاین) که در آن بازیکن می تواند دریافت و به اشتراک گذاری آنلاین مسابقه تشنگی خود را با بقیه جهان است. این ترکیب از تجربه مسابقه تک و چند نفره ، ایجاد چالش های جهان از مسابقه. تا 8 بازیکن را وارد نمایید می توانید در یک زمان پیوستن که بیشتر ادویه تا تجربه مسابقه. بازی در جزیره مدیترانه ای ایبیزا با بیش از 2،000 کیلومتر از سواره رو و پشت جاده ها مجموعه. شامل بازی وسایل نقلیه جدید را با سفارشی سازی گسترده ، نقاط قابل توجه.

test drive unlimited 2 Top 10 Expected PC Games of 2011

TDU2 نیز DLC رایگان محتوای قابل دانلود برای بسته وسیله نقلیه ، پوشاک بسته ، بسته مبلمان و بسیاری دیگر ارائه دهد. شما می توانید به سفارشی کردن آواتار شما به نظر می رسد ، انتخاب آرم باشگاه های مختلف ، و مبله کردن منزل شما. کلاهبرداری های جدید و مسابقه stunts بیشتر ارزش به بازی اضافه کنید. گرفتن ماشین آسیب دیده خود را ترمیم دستی ، دست زدن از خودرو در هنگام مسابقه ، تبدیل سیگنال ، وسایل نقلیه منحصر به فرد ، سقف تبدیل می افزاید : تجربه مسابقه واقعی برای بازی ها.

5. جی تی ای 5

سری جی تی ای که مشهور است برای عمل ، به ماجراجویی خود ، رانندگی ، و گاه به گاه نقش بازی کردن ، نهان و مسابقه عناصر برنامه ریزی آمد تا با نصب جدید آن در سری ؛ جی تی ای 5. جی تی ای 5 می رود تا پایان سال 2010 یا اوایل 2011 منتشر خواهد شد. بازی انتظار می رود که در بالای نمودار اقامت در طول 2011.

gta 5 Top 10 Expected PC Games of 2011

6. هیتمن 5

هیتمن 5 است تا پایان سال 2010 یا اوایل 2011 منتشر خواهد شد ، به دست گرفتن 47 عامل در جهت کاملا جدید. همچنین خبر آمد از طریق صفحه 17 از Edios گزارش این ادعا که هیتمن جدید 5 در حال توسعه. هیتمن 5 قسط پنجم در سری بازی هیتمن است. شده است توسط مدیر انجمن آیو تایید کرد که بازی بر اساس داستان فیلم را پیروی نمی کنند.

hitman 5 Top 10 Expected PC Games of 2011

7. اثر جرم 3

به گفته مدیر پروژه کیسی هادسون اثر توده 3 در مراحل اولیه خود را از توسعه است. با این حال ، از آن شده است تایید کرد که بازی این است که در اواخر سال 2011 اعلام خواهد شد. کیسی هادسون آخرین مصاحبه با ام تی وی نشان داد جزئیات خاصی در مورد آینده اثر جرم 3. بازی قرار است به نتیجه گیری حماسه ، که طاقت فرسا بود. هادسون همچنین گفت : ام تی وی است که در حدود 1000 متغیر است که در حال حاضر برای تغییرات در فصل جدید صف وجود دارد. پس از تعیین کمیت متغیرها در خط داستان ، هادسون است اغراق آمیز اعتیاد به مواد مخدره قبل از انتشار برای بازی. قرار دادن انشعاب بزرگ در فصل آخر از سه گانه خواهد بود چیزی که قابل توجه انجام دهید ، از آن ما می توانیم بیشتر در پیچ و تاب بازی حس آینده.

mass effect 3 Top 10 Expected PC Games of 2011

تا کنون نشان داد ، این بازی ، انتظار می رود که ویژگی های ثروتمندتر آرپیجی ، مبارزه با گزینه های بیشتر و بیشتر پیچیده دشمنان. توسعه دهندگان به طور جدی باید در ویژگی های آرپیجی و مبارزه به عنوان آنها بسیار نه در ME2 جذاب کار می کنند. ما می توانیم انتظار دارند که ME3 نقش بسیار عالی بازی تجربه ، چیزی است که کاملا گم شده بود در اثر توده 2 باشد.

8. مکس پین 3

ستاره بازی راک ، که مشهور مکس پین ، باشگاه و نیمه شب سرقت بزرگ اتومبیل در حال رفتن به انتشار مکس پین 3 در سال 2011. عاقبت به بازی مکس پین است تیرانداز بازی ویدیویی که در سال 2001 منتشر شد. دلیل شهرت این بازی گلوله حالت زمان که در آن زمان گلوله به پایین را به حدی کاهش یافته که می تواند با چشم غیر مسلح دیده می شود.

max payne 3 Top 10 Expected PC Games of 2011

داستان : مکس پین 3 با شروع فصل جدید از مکس پین ، شهر نیویورک افسر پلیس 12 سال که در حال حاضر مسن تر و او را ترک کرده است NYPD ، پسر است لباس جدید نشان داده شده است در جایی که او طاس و ریش او رشد کرده است. بازی خواهد بود رسم در برزیل که در آن مکس در حال کار برای یک شرکت امنیتی خصوصی.

9. پرتال 2

همه ما علاقه خاطراتی از پورتال ، چه آنها از شادی افراطی پس از اتمام سطح و یا مشت زدن روی صفحه نمایش کامپیوتر شما هستند ، زیرا شما را در استفاده از failing.I نگهداری خاطرات کلمه چون من هرگز نمی رفت و برگشت به پورتال پس از اتمام آن به خاطر من می دانستم که چه باید می توانم در هر سطح. اما در حال حاضر که پرتال 2 دارد بیرون می آید ، من نمی توانم صبر ذهن من تا با خاطرات جدید را پر کنید! با پازل بیشتر ، سطوح و خنده دار صدای آن مطمئن اقدام خواهد کرد تا به شکل یک بازی بزرگ می شود. شما خواهم بود پریدن را از طریق hoops به آن بازی.... (بد شوخی).

portal 2 Top 10 Expected PC Games of 2011

10. جنگ ستارگان قدیمی جمهوری

یکی از بهترین آرپیجی که من همیشه در حال حاضر رفتن MMO بازی کرد. بسیاری از مردم خواستار آن 'عجب قاتل و با کار استثنایی را به بازی های Biowares دیگر مانند شوالیه ها از جمهوری های قدیمی و اثر جرم آن سخت است ببینید که چگونه هر چیزی می تواند به اشتباه رفته است. جهان منحصر به فرد و گستردهتر از جنگ ستارگان محیط بازی بزرگ است که ما را در تلاش دیگری برای موفقیت را خوب MMO جنگ ستارگان دیده می شود. جنگ ستارگان کهکشان ها آخرین جنگ ستارگان MMO بود ، اما آن را به دلیل پشتیبانی از پخش فقیر شکست خورده است.

swtor Top 10 Expected PC Games of 2011

Bioware اما ، همانطور که ما همه می دانیم که بعضی از انجام تجربه MMO ، مانند آنلاین موزیک ، که آیا باید معایب آن چشم بود اما واقعا عالی بازی من در. Bioware متخصص در ترکیب در عمق و enthralling مکالمات شخصیت به بازی های خود را که چیزی است که آنها را به جنگ های ستاره ای قرار داده است جمهوری قدیمی. بازی قرار است برای آزادی در Q1/Q2 سال 2011.

جدید : ندای وظیفه : سیاه و سفید را نقد کنید
[ شنبه 14 اسفند 1389 ] [ 08:31 ب.ظ ] [ مهدی فتحی ]

درباره وبلاگ

برترین وب سایت در زمینه نمونه سوالات نظری.دانشگاهی.کاردانی.کارشناسی.کارشناسی ارشد
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
موضوعات
آمار سایت
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
این صفحه را به اشتراک بگذارید

Powered by WebGozar