تبلیغات
برترین وب سایت در زمینه نمونه سوالات نظری.پیش دانشگاهی.کاردانی.کارشناسی.کارشناسی ارشد.
قالب پرشین بلاگdownload قالب وبلاگقالب وبلاگGames

برترین وب سایت در زمینه نمونه سوالات نظری.پیش دانشگاهی.کاردانی.کارشناسی.کارشناسی ارشد.
هدف این سایت موفقیت شماست
ابر برچسب ها
فنی وحرفه ای استان تهران mikicun windows xp portable عکس های مشت آهنگ های قدیمی 3d graphic wallpaper eslimi گالری عکس با کیفیت طرح نقاشی روزنامه‌ ورزشی pctaz forum alborz varzeshi net اسکریپت php zoya sabet قیمت گوشی های نوکیا عکس گرافیک نقاط حساس بدن نمونه سوالت تستی رایانه کار درجه1 رشته ای فنی وحرفه ای free greeting card نتایج آزمون سراسری 86 گالری اسکای نت manoochehr sakhaei فقط عکس ایرانی سایت توپ برنامه حسابداری هلو دانلود زبان برنامه نویسی c آموزش network نرم افزارحسابداری هلو قفل کردن کارت تلفن کد کانالهای کارتی 4 gb s collection روزنامه ی ورزشی البرز kafshdoozak آهنگ قدیمی دانلود نرم افزار حسابداری سایت فنی وحرفه ای استان تهران روزنامه ورزشئ i spice platinum گالری کارت ویزیت کارت تلفن هک vplug دانلود نمونه سوالات فنی وحرفه ای زندگی نامه فردوسی موزش ویژوال بیسیکگام به گام ویژوال را بیاموزیدویژوال بیسیک اموزش نمونه سوالات تستی رایانه کار درجه2 مامانی نمونه سوالات فنی وحرفه ای استان تهران قیمت گوشیهای نوکیا
پیوندهای روزانه
  1. ویژوال بیسیک پیشرفته-نمونه سوالات عملی ویژوال بیسیک
  2. برای دیدن نمونه سوالات عملی ویژوال بیسیک بر روی ادامه مطلب ویا اخرین مطلب ارسالی کلیک کنید.

 

دوستان نظر یادتون نره ...ادرس بلاگفا:http://visual.blogfa.com

نمونه سوالات عملی VB

1-پروژه ای طراحی کنید که عددی را از ورودی دریافت کند،سپس مقسوم علیه های آن را نشان دهد.

2-پروژه ای طراحی کنید که عددی را از ورودی دریافت کند،سپس مجموع ارقام آن را نشان دهد.

3-پروژه ای طراحی کنید که عددی را از ورودی دریافت کند،سپس وارون آن را نشان دهد.

4-پروژه ای طراحی کنید که عددی را از ورودی دریافت کند،سپس مجموع مقسوم علیه های آن را نشان دهد.

5-پروژه ای طراحی کنید که 20 عدد را از ورودی دریافت کند،سپس بزرگ ترین آن ها را نشان دهد.

6-پروژه ای طراحی کنید که 20 عدد را از ورودی دریافت کند،سپس کوچک ترین آن ها را نشان دهد.

7-پروژه ای طراحی کنید که 20 عدد را از ورودی دریافت کند،سپس مجموع آن ها را نشان دهد.

8-پروژه ای طراحی کنید که 20 عدد را از ورودی دریافت کند،سپس میانگین آن ها را نشان دهد.

9-پروژه ای با یک textbox ویک combo با اعداد 10،12،14،16،18 ایجاد کنید ،به طوری که با انتخاب یکی از گزینه های combo اندازه قلم textbox به آن تغییر کند.

10- پروژه ای با یک textbox و دو گروه 4 تایی option button ایجاد کنید به طوری که با انتخاب گزینه های دکمه های انتخاب یک گروه رنگ زمینه و یک گروه رنگ قلم textbox را تغییر کند.

11- پروژه ای با یک textbox و4 دکمه با عناوین B,I,U,S ایجاد کنید ،به طوری که با کلیک بر روی دکمه B ،متن textbox پررنگ و برروی دکمه I ، متن textbox ایتالیک ، و بر روی دکمه U ،متن textbox زیر خط دار و برروی دکمه S متن textbox رو خط دار شود، همچنین این تنظیمات بر روی خود دکمه ها نیز انجام شود .(دکمه ها را به گونه ای طراحی کنید که با کلیک برروی دکمه خاصیت به textbox داده شود و با کلیک مجدد خاصیت برداشته شود.)

12- پروژه ای طراحی کنید که با کلیک برروی فرم ،فرم حداکثرشود و با دو بار کلیک برروی ان فرم به اندازه فرم به اندازه عادی برگردد.

13- پروژه ای با یک دکمه طراحی کنید که با کلیک برروی دکمه اندازه فرم به 1000*2000 در آید و فاصله از بالای فرم 100 و از سمت چپ 200 شود.

14- پروژه ای با یک textbox و یک label ایجاد کنید ،سپس کدی را بنویسید که با نوشتن در textbox متن نوشته در برچسب نوشته شود ،همچنین تنظیمی را با کد نویسی انجام دهید که تعداد حروف دریافتی در جعبه متن 2 حرف شود.

15-پروژه ای طراحی کنید که تاریخ روز سیستم در برچسب هایی به صورت روز ماه ، نام روز هفته کامل ، نام ماه کامل و سال کامل نمایش داده شود.

16-پروژه ای طراحی کنید که ساعت روز سیستم در برچسب هایی به صورت ساعت ، دقیقه ، ثانیه نمایش داده شود.

17-پروژه ای با یک textbox و یک label ایجاد کنید ،سپس کدی را بنویسید که با نوشتن درtextbox، عکس(وارون) نوشته در برچسب نوشته شود .

18-پروژه ای با یک textbox و یک دکمه ایجاد کنید ،سپس کدی را بنویسید که با کلیک برروی دکمه حروف نوشته شده در textbox ، زیر هم در فرم نشان داده شود .

19-پروژه ای ایجاد کنید که با کلیک برروی یک دکمه تعدادی عدد (پایان ورود اعداد ، ورود عدد صفر یا منفی باشد) دریافت ، سپس مجموع آن ها را نشان دهد.

20-پروژه ای ایجاد کنید که با کلیک برروی یک دکمه تعدادی عدد (پایان ورود اعداد ، ورود عدد صفر یا منفی باشد) دریافت ، سپس میانگین آن ها را نشان دهد.

21-پروژه ای ایجاد کنید که با کلیک برروی یک دکمه تعدادی عدد (پایان ورود اعداد ، ورود عدد صفر یا منفی باشد) دریافت ، سپس تعداد اعداد فرد و زوج آن ها را نشان دهد.

22-فرمی با سه دکمه طراحی کنید که با کلیک برروی یکی ، فرم حداکثر و با کلیک برروی دیگری فرم حداقل و برروی سومی فرم به اندازه اولیه درآ ید .همچنین تنظیمی انجام دهید که که فرم در وسط صفحه باز شود.

23-فرمی با یک دکمه طراحی کنید که با کلیک برروی دکمه اعداد زوج سه رقمی را در فرم نشان دهد.(فرم هنگام باز شدن حداکثرشود.)

24-فرمی با یک دکمه طراحی کنید که با کلیک برروی دکمه اعداد زوج دو رقمی را از بزرگ به کوچک در فرم نشان دهد.

25-فرمی با دوtextbox و یک دکمه ایجاد کنید. درtextbox اول یک عدد حداکثر سه رقمی و درtextbox دوم یک عدد یک رقمی وارد شود. هنگام کلیک برروی دکمه از عدد یک تا مقدار text1 با گام text2 برروی فرم نشان داده شود.همچنین دکمه هنگامی فعال شود که اعداد ورودی درtext1 و text2 از صفر بزرگتر باشد.

26-پروژه ای با دو فرم ایجاد کنید، سپس برروی فرم اول یک textbox و یک دکمه و برروی فرم دوم یک برچسب و یک دکمه قرار دهید ، کدهایی را بنویسید که با کلیک برروی دکمه فرم 1 ، فرم 2 فعال و متن درون textbox فرم 1 را در برچسب فرم نشان دهد و با کلیک برروی دکمه فرم دوم ، فرم دوم بسته شود.

27-فرمی شامل یک textbox و یک label و تابعی به نام fac ایجاد کنید که بتواند فاکتوریل عدد را محاسبه کند ، در این فرم یک textbox قرار دهید که بتوان یک عدد حداکثر یک رقمی را وارد نمود ،سپس کدی را بنویسید که با تایپ یک عدد در textbox فاکتوریل آن را با استفاده از تابع در label نشان دهد.

28-فرمی شامل یک textbox و یک label و دکمه و تابعی به نام sumdigit ایجاد کنید که بتواند مجموع ارقام را محاسبه کند ، هنگامی که عددی را در textbox وارد می کنید و با کلیک برروی دکمه مجموع ارقام آن را در label نشان دهد همچنین دکمه فقط هنگام وجود عدد در جعبه متن فعال گردد.

29-فرمی شامل یک دکمه و یک label و زیر برنامه ای به نام sumlist ایجاد کنید ، به طوری که با کلیک برروی دکمه ، زیر برنامه ای اجرا شده و ده عدد را در یک inputbox دریافت کند ،سپس مجموع آن ها را در msgbox نشان دهد.

30-پروژه ای با یک جعبه متن و یک دکمه ایجاد کنید بطوریکه فقط هنگام تایپ عدد دکمه فعال گردد همچنین با تلیپ یک عدد حداکثر 2 رقمی فاکتوریل آن پس از کلیک برروی دکمه ، در یک پنجره پیام نشان داده شود.

31-پروژه ای ایجاد تا با تایپ یک عبارت حداکثر 25 حرفی در جعبه متن ، وارون آن در برچسب نشان داده شود.

32-پروژه‌ای با 4 دکمه رادیویی با عناوین (Red – Yellow – Blue – Green )ایجاد بطوریکه با انتخاب هریک رنگ زمینه فرم به آن تغییر کند

33-یک ساعت دیجیتال ایجاد کنید.

35-فرمی حاوی یک انتخابگر درایو و پوشه و فایل و یک کنترل Image ایجاد کنید بطوریکه پس از اجرای پروژه بتوان فایلهای گرافیکی با پسوندهای JPG,GIF,BMP را بوسیله آن بازبینی کرد.

قسمت دوم

- فرم را با نام فرم ورود اطلاعات تغییر داده و تصویر پس زمینه برای آن تعریف كنید و ترتیبی دهید تا در هنگام حد اقل شدن نام فرم در نوار كار فرم ثبت نام دیده شود . طول فرم 6000 پوینت و عرض آن 5000 پوینت تعریف كنید.فرم دارای منوی كنترلی باشد.

2- فرمی با محتوای زیر ایجاد كنید

كد ورود

نام

نام خانوادگی

معدل

با ورود داده ها در كد ورود، اطلاعات به صورت محرمانه *** نمایش داده شود

رنگ زمینه TEXTBOX ها آبی رنگ و رنگ نوشته ها سفید رنگ محتوای اولیه نام : ALI باشد

معدل : قفل شده باشد و كار بر نتواند به محتوای آن چیزی بیفزاید .

محتوای TEXBAOX ها وسط چین باشد.

برچسب نام خانوادگی به صورت عمودی گسترش یابد

3- فرمی را با محتوا و مشخصات ساخته شده ایجاد كنید

نام فرم : ثبت نام كار آموزان

ثبت

كد

نام

خروج

نام خانوادگی

رشته

BACK

شهریه

دكمه ثبت دارای یك تصویر باشد

با فشردن كلید ENTER عمل كلیك روی دكمه ثبت انجام پذیرد

با فشردن كلید ESC عمل انتخاب دكمه خروج صورت پذیرد

ترتیبی دهید تا با فشردن كلید های ALT+B دكمه BACK اجرا شود

4- برنامه ای بنویسید كه چهار عمل اصلی ریاضی را انجام دهد

*

+

فرم :

عدد اول

-

/

عدد دوم

خروج

عدد حاصل

5- برنامه ای بنویسید كه 3نمره كار آموزی را دریافت كند و معدل نمرات را چاپ نماید

6- پروژه ای طراحی كنید تا با كلیك بر روی رنگ، فونت نوشته ها را به آن رنگ تبدیل كند. در صورت كلیك بر روی دكمه HIDE نام كاربر مخفی شود؟

USER NAME

BLUE

GREEN

RED

SHOW

EXIT

HIDE

7- پروژه ای طراحی كنید تا كاربر بتواند هر فایل گرافیكی مورد نظر خود را در یك پنجره نمایش دهد و با استفاده از دكمه‌های SMALL و LARGE توانایی بزرگ و كوچك كردن تصویر را داشته باشد؟

8- یك زمان سنج دیجیتالی طراحی كنید كه توانایی محاسبه زمان را داشته باشد شمارش ثانیه ها با كلیك روی دكمه‌ی START آغاز شود و با كلیك روی STOP متوقف شود و با فشردن دكمه RESET زمان سنج صفر شود؟

9- پروژه ای طراحی كنید كه هزینه‌ی رنگ آمیزی یك سالن یا اتاق را با دریافت ابعاد آن‌ها و با فرض اینكه هزینه‌ی هر متر مربع 40000 ریال باشد ، محاسبه نمایید؟

پروژه و فرم را با نام PAINT ذخیره كنید؟

10- پروژه ای طراحی كنید كه با توجه به نوع سپرده كزاری در یك بانك، میزان بهره‌ی سالیانه را مطابق جدول محاسبه نموده و نمایش دهد؟

نوع سپرده میزان بهره

قرض الحسنه -

كوتاه مدت 8درصد

بلندمدت3 ساله 12 درصد

بلند مدت6 ساله 15درصد

10- پروژه ای طراحی كنید كه مجموع و تعداد مقسوم علیه‌های زوج هر عدد طبیعی دلخواهی را نشان دهد .

11- برنامه‌ای بنویسید كه ارقام فرد هر عدد طبیعی دلخواهی را محاسبه كرده و نمایش دهد؟

12- برنامه ای بنویسید كه یك عدد در مبنای 10 را به مبنای 2 تبدیل كند؟

13- برنامه ای بنویسید كه بهای تعدای كالا را دریافت كرده و بهای مجموع آن را نمایش دهد؟

14- برنامه ای بنویسید كه عدد دلخواهی را از كاربر دریافت نموده و زوج یا فرد بودن آن را با استفاده از یك رویه ی فرعی مشخص نماید؟

15- ترتیبی دهید تا در هنگام اجرای برنامه یك كلمه رمز سؤال شود و در صورت صحیح بودن كلمه‌ی رمز اجازه‌ی ورود كاربر به برنامه داده شود و فرم اصلی برنامه با تصویر مورد نظر نمایش داده شود.

16- پروژه ای طراحی كنید كه با استفاده از یك تابع، باقیمانده‌‌ی تقسیم دوعدد را محاسبه كرده و نمایش دهد؟

17- یك رویه فرعی بنویسید كه دو عدد را دریافت كرده و میانگین آنها را محاسبه كرده و نمایش دهد؟

18- یك رویه‌ی تابعی تعریف كنید تا تعداد ارقام هر عدد طبیعی دلخواه را محاسبه كرده و نمایش دهد؟

19- پروژه ای طراحی كنید تا میزان مصرف برق هر ساختمان را محاسبه نموده و مقادیر اصلی و قبلی را كه از كنتور برق قرائت شده‌اند، وارد كند. با محاسبه ی میزان مصرف، هزینه‌ی برق مصرفی در ساختمان مورد نظر به دست خواهد آمد.

20- عدد N را دریافت و N! را نمایش دهد؟

21- یك رویه ی تابعی بنویسید تا در پروژه‌هایی كه از كادر متن برای دریافت مقادیر عددی استفاده می شود با استفاده از آن بتوان اعدادی را كه در كادر متن وارد می شوند و در اولین كاراكتر انها از كاراكترهای غیر رقمی استفاده شده است، تشخیص داده و از تبدیل این مقادیر به عدد جلوگیری به عمل آید.

22- یكرویه ی تابعی بنویسید تا با استفاده از دو حلقه تودرتو شكل زیر را ایجاد كند؟

$

$$

$$$

$$$$

$$$$$

23- یك رویه‌ی تابعی بنویسید تا یك متن را دریافت كند و اولین كلمه‌ی آن را جدا نماید و نمایش دهد؟

24- تعدای عدد را دریافت نمایید و مجموع مربعات آن را نمایش دهید.

25- با توجه به فرم زیر، روال رویدادی بنو.یسید كه با تایپ حرف اول ایتم‌ها، آیتمی كه با این كاراكتر آغاز می‌شود انتخاب شود( برای مثال در LIST BOX ،ALI و ARASH داشتیم با تایپ AR مكان‌نما به آیتم ARASH انتقال داده شده و ان را انتخاب كند)

26- برنامه ای بنویسیدكه یك تصویر را با استفاده از كنترل PICTURE BOX نمایش دهد به گونه‌ای كه هر 5 ثانیه، 10 بار تكرار شود. اگر در پاسخ به سوال " ایا میخواهید دوباره تكرار شود؟" YES انتخاب شده، عملیات دوباره تكرار شود.

شماره 3:

- پروژه‌ای ایجاد كنید كه 10 عدد را از ورودی دریافت و مرتب آنها را بصورت صعودی برروی فرم نشان دهد.

فرمی را ایجاد و سپس برروی آن دوبار كلیك كنید و كد زیر را بنویسید.

Form1.AutoRedraw = True

Dim a(1 To 10) As Integer

For i = 1 To 10

a(i) = Val(InputBox(""))

Next

For i = 1 To 9

For j = i + 1 To 10

If a(i) > a(j) Then

t = a(i)

a(i) = a(j(

a(j) = t

End If

Next

Next

For i = 1 To 10

Print a(i(

Next

2- پروژه‌ای ایجاد كنید كه 10 عدد را از ورودی دریافت و مرتب آنها را بصورت نزولی برروی فرم نشان دهد.

Form1.AutoRedraw = True

Dim a(1 To 10) As Integer

For i = 1 To 10

a(i) = Val(InputBox(""))

Next

For i = 1 To 9

For j = i + 1 To 10

If a(i) < a(j) Then

t = a(i(

a(i) = a(j(

a(j) = t

End If

Next

Next

For i = 1 To 10

Print a(i(

Next

3-پروژه ای با یك جعبه متن و یك دكمه با عنوان Color ایجاد كنید بطوریكه با كلیك برروی دكمه پنجره رنگ باز شده و كار بر بتواند رنگ نوشته جعبه متن انجام دهد.

پس از باز كردن پروژه ای جدید كلیدهای Ctrl و Tفشاردهید ودر لیست گزینه Microsoft Common Dialog Control 6.0 را چك كنید.(مانند شكل)

سپس برروی فرم یك جعبه متن و یك دكمه و كنترل Dialog box را قراردهید و از پنجره ,ویژگیها نام كنترل را به DC1 تغییر داده و برروی دكمه دوبار كلیك نموده و كد زیر را بنویسید.

DC1.showcolor

Text1.forecolor=DC1.Color

4-پروژه ای با یك جعبه متن و یك دكمه با عنوان Color ایجاد كنید بطوریكه با كلیك برروی دكمه پنجره رنگ باز شده و كار بر بتواند رنگ زمینه جعبه متن انجام دهد.

مانند پروژه 3 عمل كنید با این تفاوت كه بجای خط دوم كد دستور زیر را بنویسید.

Text1.Backcolor=DC1.Color

5-پروژه ای ایجاد كنید كه با فشردن یك دكمه 10 دایره رنگی تودرتو توپر برروی فرم كشیده شود.

پروژه ای جدید ایجاد كنید سپس یك دكمه برروی آن گذاشته وكد زیر را در كلیك دكمه بنویسید.

Form1.ScaleMode = 7

For i = 10 To 1 Step -1

Form1.FillColor = QBColor(i(

Circle (12, 10), i

Next

برروی فرم دوبار كلیك كرده و كد زیر را بنویسید

Form1.WindowState = 2

Form1.FillStyle = 0

 

6-پروژه ای ایجاد كنید كه با فشردن یك دكمه 10 دایره رنگی تودرتو توخالی برروی فرم كشیده شود.

پروژه ای جدید ایجاد كنید سپس یك دكمه برروی آن گذاشته وكد زیر را در كلیك دكمه بنویسید.

Form1.ScaleMode = 7

For i = 10 To 1 Step -1

Circle (12, 10), i, QBColor(i(

Next

End Sub

برروی فرم دوبار كلیك كرده و كد زیر را بنویسید

Form1.WindowState = 2

7-پروژه ای ایجاد كنید كه با فشردن یك دكمه 5 مربع توخالی رنگی تو در تو برروی فرم بكشد.

پروژه ای جدید ایجاد كنید سپس یك دكمه برروی آن گذاشته وكد زیر را در كلیك دكمه بنویسید.

j = 3

For i = 10 To 2 Step -2

Line (j, j)-Step(i, i), QBColor(i), BF

j = j + 1

Next

برروی فرم دوبار كلیك كرده و كد زیر را بنویسید

Form1.ScaleMode = 7

Form1.WindowState = 2

8- پروژه ای ایجاد كنید كه با فشردن یك دكمه 5 مربع توتوپر رنگی تو در تو برروی فرم بكشد.

پروژه ای جدید ایجاد كنید سپس یك دكمه برروی آن گذاشته وكد زیر را در كلیك دكمه بنویسید.

j = 3

For i = 10 To 2 Step -2

Line (j, j)-Step(i, i), QBColor(i), BF

j = j + 1

Next

برروی فرم دوبار كلیك كرده و كد زیر را بنویسید

Form1.ScaleMode = 7

Form1.WindowState = 2

9-یك پروژه با سه میله مرور عمودی و یك Picture Box ایجاد كنید بطوریكه با مرور میله ها رنگ درون Picture Box تغییر كند.

برروی فرم 3 كنترل اسكرول عمودی و یك PictureBox قراردهید.

نام اسكرولهای را به ترتیب به Vs1 و Vs2 و Vs3 تغییر دهید و نام PictureBox را به Pic1 تغییر دهید. ویژگی Max اسكرولها را به 255 و ویژگی Min آنها را برروی 1 تنظیم كنید.

سپس برروی هر اسكرول كلیك كرده و كد زیر را برای هریك بنویسید.

Pic1.BackColor = RGB(VSl1.Value, VS2.Value, VS3.Value)

10-پروژه ای با كنترل درایو و پوشه و یك جعبه متن و یك دكمه ایجاد كنید بطوریكه با انتخاب مسیر در كنترلهای درایو و پوشه و تایپ یك نام حداكثر 8 حرفی در جعبه متن و فشردن دكمه پوشه‌ای در آنجا ایجاد كند.

برروی فرم یك Drivelistbox و یك DirListBox و TextBox و Coomand Botton قراردهید سپس كد زیر را در قسمت General فرم بنویسید.

Dim fsof As New FileSystemObject

Dim pth As String

Sub SetPath(pth(

If Right(Path, 1) <> "\" And Text1 <> "" Then pth = pth + "\"

SetPath = pth

End Sub

برروی دكمه دوبار كلیك كرده و كد زیر را بنویسید

pth = SetPath(Dir1.Path) + Text1

fsof.createfolder pth

Dir1.Refresh

برروی درایولیست دوبار كلیك كرده و كد زیر را بنویسید

Dir1.Path = Drive1.Drive

 

11-پروژه‌ای ایجاد كنید كه 10 نام را از ورودی خوانده و در یك فایل ترتیبی ذخیره كند.

پروژه‌ای جدید ایجاد نموده سپس برروی فرم دوبار كلیك و كد زیر را بنویسید.

Open "C:\A.txt" for Output as 1

For i=1 to 10

N=inputbox("")

Print #1,N

Next

Close

12-پروژه ای ایجاد كنید كه یك فایل ترتیبی را خوانده و برروی فرم آنرا نشان دهد.

پروژه‌ای جدید ایجاد نموده سپس برروی فرم دوبار كلیك و كد زیر را بنویسید.

Form1.AutoRedraw = True

Open "C:\A.txt" for In put as 1

Do untile(eof(1))

Lineinput #1,N

Print N

Loop

Close

13-پروژه ای ایجاد كنید كه با كلیك برروی یك دكمه اعداد فرد دورقمی را در یك فایل به نام A ذخیره كند.

Open "C:\A.txt" for Output as 1

For i=11 to 99 step 2

Write #1,i

Next

Close

14-پروژه ای ایجاد كنید كه با كلیك برروی یك دكمه اعداد زوج دورقمی را به فایل A اضافه كند.

Open "C:\A.txt" for Append as 1

For i=10 to 98 step 2

Write #1,i

Next

Close

15-پروژه ای ایجاد كنید كه نام و نام خانوادگی و شماره تلفن را 3 جعبه متن دریافت و با كلیك برروی یك دكمه آنرا به فایل A.Dat اضافه كند.

در پروژه ای جدید برروی فرم 3 جعبه متن و یك دكمه قراردهید و سپس كد زیر را در كلیك دكمه بنویسید.

Open "C:\A.dat" for Append as 1

Write #1,Text1,Text2,Text3

Close 1

منبع :فنی حرفه ای استان تهران و http://visual.blogfa.com/post-1.aspx

 نظر یادتون نره
[ یکشنبه 15 فروردین 1389 ] [ 02:09 ب.ظ ] [ مهدی فتحی ]
نظرات

درباره وبلاگ

برترین وب سایت در زمینه نمونه سوالات نظری.دانشگاهی.کاردانی.کارشناسی.کارشناسی ارشد
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
موضوعات
آمار سایت
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
این صفحه را به اشتراک بگذارید

Powered by WebGozar